Aktuálně

Novinky z muzea pravidelně do vašeho e-mailu získáte ZDE!


ZAVÍTEJTE DO MUZEA!

8. 5. 2020
Navštívit můžete výstavy Vydra s bobrem a Fuj, to je vedro, jdeme k vodě!
Na Vašem bezpečí nám záleží. Zde najdete všechny potřebné informace pro bezpečnou návštěvu a jsou vyvěšeny také u vchodu do muzea. Vzhledem k tomu, že se opatření mohou měnit, doporučujeme, abyste sledovali naše internetové stránky a náš facebook.

O náhradním termínu pro autorské čtení Karla Kovyho Kováře vás budeme informovat.
Těšíme se na Vaši návštěvu! Pracovníci Sládečkova vlastivědného muzea v Kladně.

FUJ, TO JE VEDRO, JDEME K VODĚ!

23. 6. 2020
Srdečně Vás zveme na letní výstavu věnovanou koupání a koupalištím na Kladensku. Zjistíte, nebo si připomenete, kam se Kladěňáci chodili koupat. Výstava bude otevřena v pátek 3. července a potrvá až do 20. září 2020.

LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI V MUZEU

Zahradní slavnost určená nejen pro rodiny s dětmi. Odpoledne plné her v muzejní zahradě 29. srpna 2020 od 14 hodin do 19 hodin. Divadlo pro děti myšky Elišky a hudební kapela Žampion z Divadla Lampion.


FÁRACÍ KNÍŽKA V HORNICKÉM SKANZENU MAYRAU

3.8. 2020

Určeno nejen pro rodiny s dětmi! S Fárací knížkou po stopách těžby nerostných surovin ve Středočeském kraji! Za vyplněnou knížku získáte dárkový balíček a vstup do posledního z muzeí zdarma.
Fárací knížky jsou pro zájemce k dispozici zdarma ve všech zapojených muzeích, která vás zvou do zajímavých expozic, exteriérů i podzemních tras.Letos jsme pro vás přichystali malé překvapení - neomezená data na 24 hodin jako dárek od @T-Mobile CZ. Stačí k nám přijít do muzea a aktivovat si je na místě. Užívejte léto a těšíme se na vás!


SESKOKEM SESKOK! POZVÁNKA NA VÝSTAVU

23. 6. 2020
Srdečně Vás zveme do Nového Strašecí na výstavu historických velocipedů s názvem Seskokem seskok!, kterou si pro Vás připravilo Muzeum T.G.M. Rakovník ve spolupráci se Sládečkovo vlastivědným muzeem v Kladně. Výstava bude zahájena ve čtvrtek 25. června a potrvá do 6. září 2020.

VIRTUÁLNÍ VÝSTAVY A ZAJÍMAVOSTI Z NAŠICH SBÍREK

Nahlédněte do uplynulých online výstav a zajímavostí.


Starší zprávy z roku 2020

© Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně. Poslední aktualizace 04.08.2020. Verze pro tisk.